TAŞIMACILIK - NAKLİYAT

Saray Evden Eve Nakliyat, Teknolojiyi en üst seviyede tutan ve her zaman inovatif bakış açısıyla teknolojik altyapıya önemli yatırımlar yapmaktayız, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak en efektif taşımacılık modellerini kullanarak hizmet vermekteyiz.

Tıklayın Whatsapptan Ulaşın Tıklayın Hemen Arayın
Saray Evden Eve Taşımacılık

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Sektörün en köklü firmalarinin başında gelen İstanbul Evden Eve Nakliyat tüm nakliye işlerinizi yaparken tek prensibi %100 Mutlu ve Huzurlu müşteri portföyü oluşturmaktir.

Tıklayın Whatsapptan Ulaşın Tıklayın Hemen Arayın
Müşteri Memnuniyeti

ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK

Asansörlü Evden Eve Nakliyat hizmetimiz vinçlerimiz ile ucuz fiyatlara sözleşmeli ve garantili asansörlü taşıma nakliye hizmetinden yararlanın.

Tıklayın Whatsapptan Ulaşın Tıklayın Hemen Arayın
Hızlı ve Sigortalı taşımacılık

ÜCRETSİZ EKSPERTİZ

Ücretsiz Expertiz Hizmeti aracılığıyla taşınma öncesi eşyalarınızı evinizde yerinde görerek evden eve nakliyat planı çıkarılmaktadır.

Tıklayın Whatsapptan Ulaşın Tıklayın Hemen Arayın
Ücretsiz Fiyat Teklifi

HIZLI VE SİGORTALI TAŞIMA

Sigortalı taşımacılık hizmetimizde müşterimizin tüm hakları korunmakta, eşyaların zarar görmesi durumunda ise bedeli geri ödenmekte kimse mağdur olmamaktadır.

Tıklayın Whatsapptan Ulaşın Tıklayın Hemen Arayın
Hızlı ve Sigortalı taşımacılık

Saray Evden Eve Nakliye

Nakliye Gelsin, 2008 yılında Evden Eve Nakliye, Ofis, İş yeri taşınması ve Uluslararası Taşıma Hizmeti vermek için İstanbul’da kuruldu. Uzun yıllardır tecrübeli personelleri ile müşterilerine güvenilir ve sigortalı nakliye hizmeti vermeye devam etmektedir. Eşyalarınızı zamanında, sözleşme harici hiçbir ek ücret almadan güvenli bir şekilde taşıyoruz.

Sorunsuz Taşımacılık

Saray Evden Eve Nakliye Levent Evden Eve Nakliyat olarak taşınma işleriniz öncesinde taşınma işinizi kolaylaştırmak için birkaç önerimiz olacak. Sizlerin bir liste yapıp fazlalıklardan kurtulmanız hayatınıza ve yeni evinizde yer açmanız gerekir ve bunun için iyi düşünmeniz gerekir. Evinizi, daha düzenli hale getirmek için daha basit bir yol var. Öncelik olarak evinizdeki fazlalık eşyaları elden çıkarın. Bu sayede temizlik yapmak etrafı toplamak daha kolay bir hal alacaktır. Ve tabi ki de kalan eşyalarınızı rahata toplamak sizler için taşınma işleminizi çok daha kolay kılacaktır.

Saray Evden Eve Nakliye Levent Evden Eve Nakliyat olarak, şehir içi taşıma hizmeti dışında şehirlerarası nakliyat işlerinizi de bize bırakın. Alanında uzman profesyonel ekibimizle bütün taşıma işlemleriniz sorunsuz olarak en kısa sürede gerçekleştirilmektedir. Gözünüz kapalı olarak bize güvenebilirsiniz. Sorunsuz bir taşınma için bilgi ve fiyat için lütfen en kısa sürede bizimle iletişime geçiniz.

Saray Evden Eve Nakliye Levent Evden Eve Nakliyat ile güzelliği yakalamak tamamen sizin elinizde. Ne kadar profesyonel bir ekip olursa o kadar iyi bir taşınma ile gününüzü tamamlarsınız. Türkiye'nin her yerine Saray Evden Eve Nakliye olarak tüm illere hizmet vermekteyiz. Randevu sistemimiz çok basit. En kısa sürede firmamızı arayın, randevunuzu oluşturarak taşınma gününüzü belirleyelim. Aracınızı ayıralım. 3 gün içinde taşınma ve yeni evinize geçişiniz bizimle daha kolay ve profesyonelce yapılsın. Taşınma işini bize bırakın. Sizin istediğiniz taşıma profesyonel taşınma potansiyeli ve zamanında teslimat için tam aradığınız yerdesiniz...

Bunun için öncelikli olarak bir odaya işinize yaradığını, yaramadığınızı düşündüğünüz tüm eşyaları toplayın. Her gün ayırdığınız bu eşyalar arasından işinize yarayanları alıp, belirli yerlere bırakın. Vaktiniz kısıtlıysa birkaç günün, vaktiniz geniş ise bir haftanın ardından işinize yaramayan, boş yere yer kaplayan eşyalar gün gibi ortaya çıkacaktır. Tüm bunları elinizde çıkartarak hem gelir elde edebilirsiniz hem de ihtiyacı olan insanlara uygun fiyatlardan bu ürünleri sunabilirsiniz. Ve böylelikle taşınacak eşyalarınız da azalmış olacak. Sizlere hem zaman hem de para tasarrufu sağlamış olacak. Üstelik fazla eşyalarınızı elinizden çıkartarak kazandıklarınızla doğru yatırım yaparak evinizi daha güzel bir hale getirebilirsiniz.

Saray Evden Eve Nakliye Levent Evden Eve Nakliyat ve Saray şehirlerarası asansörlü Evden Eve Nakliye firması olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre haftalık araç sevkiyatları ile nakliye hizmetine devam ediyoruz. İstanbul, İzmir, Adana, Ankara gibi başlıca merkezi noktalardan haftalık eşya sevkiyatı ile sistemli ev taşıma işlemlerinizi profesyonel bir şekilde sorunsuzca sürdürüyoruz. Saray Evden Eve Nakliye, adını şehirler arası nakliyat hizmetleri ile söz ettirmenin gururu ile müşteri memnuniyetine değer ve önem veriyoruz.

Saray Evden Eve Nakliye, işlerinde vermiş olduğu profesyonel hizmet ile sektörün zirvesine çıkmayı başaran Tarık Nakliyat, bu başarısını müşteri memnuniyetine dayalı vermiş olduğu kaliteli hizmet anlayışına bağlıdır. Her zaman için siz değerli müşterilerimize en iyisini sunma gayreti ile hizmet vermenin iyi niyetli düşüncesi olarak, sizlerden almış olduğumuz olumlu geri dönüşler sayesinde Saray evden eve nakliye firmaları arasında en fazla güvenilen ve tercih edilenlerden bir firma olmayı başardık.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Bu tercihinize layık olabilmek için hizmet kalitemizin üzerine her zaman biraz daha fazlasını ekleyerek sizler için daha iyisini yapma gayretindeyiz.

Kaliteli Hizmet

Toplum kurallarına ve hijyen koşullarına büyük önem veren ve toplumla iç içe bir meslek olması nedeniyle bu konuda çalışanlarına gerekli eğitimlerin verilmesini sağlayan firmamız, ayrıca belirli aralıklarla toplantılar ve çalışmalar düzenleyerek bu konunun hassasiyetine tekrardan vurgu yapılmaktadır. Saray Evden Eve Nakliye olarak taşınma işlemleriniz ve siz değerli müşterilerimiz için buradayız. Taşınma zamanınızla ilgili tarih ve randevu işlemleri için en kısa sürede bizlerle iletişime geçiniz. Sizin için değerli olan tüm eşyalarınızı en sağlıklı ve sağlam şekilde sizler için taşıyalım ve yerleştirelim. Biz sizin için buradayız.

Saray Evden Eve Nakliye olarak sizlere en sağlam, en güvenilir ve en hızlı taşımayı sağlamak için buradayız. Kurulduğumuz günden bu yana müşterilerimizin güvenini en profesyonel ekiplerle çalışarak, eşyalarını sağlam ve güvenli bir şekilde taşıyarak sağladık. Üstelik sizler için en uygun zamanı randevu sistemimizle çok kolay bir şekilde ayarlamaktayız.

Zamanınızın değerli olduğunu biliyoruz, bu nedenle Saray Evden Eve Nakliye ile kendi asansörlü aracımızla ve en iyi ekipmanlarla birlikte mümkün olan en kısa sürede ve güvenle taşıyoruz.  Bir diğer bölgemiz olan Sarıyer Evden Eve Nakliye sitemizi veya Sarıyer evden eve nakliye bölümümüzü inceleyebilirsiniz.

Neler Yapıyoruz?

Evden Eve Nakliyat - Ofis Taşımacılığı - Garantili Asansörlü Taşımacılık

güvenli taşımacılık
ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Tarık Nakliye , Uluslararası Eşya Taşımacılığında eşyalarınızı bir uçtan diğer uca en ekonomik şekilde ulaştırmaktır. Personelimiz nakliyat sürecinde ihtiyaçlarınızı karşılayacak uzmanlık, tecrübe ve yol güvenliğine sahiptir.

Ayrıca Uluslararası Taşıma Hizmetlerimiz, Kara yolu, Hava Yolu ve Deniz yoluyla Nakliye Hizmetlerini, diğer yan hizmetleri, risk kapsamını, hızlandırılmış hizmetleri ve malların geçici olarak depolanmasını da kapsamaktadır.

Size daha iyi bir hizmet vermek için gece gündüz çalışıyoruz ve en uygun fiyatlarla eşyalarınızı taşımak için elimizden geleni yapıyoruz.

evden eve nakliyat
EŞYA DEPOLAMA

Tarık Nakliye, Ev, İş yeri veya Ofisinizde kullanılmayan veya depolanmak istenilen eşyaları düşük maliyetlerle güvenli, profesyonel ve çevre kurallarına uygun olarak Eşya Depolama Hizmeti sunmaktadır.

Tarık Nakliye, Depolama için özel olarak geliştirdiği güvenli ve geniş depolama alanlarını kullanarak yer zaman tasarrufu sağlayabilir, eşyalarınızı kısa veya uzun süre depolayabilirsiniz.

Evinizdeki veya Ofisinizdeki eşyaları depolamak için bir yere mi ihtiyacınız var? Hemen bizimle iletişime geçin. Size eksiksiz ve sorunsuz bir hizmet sunuyoruz.

Sorunsuz Nakliyat
EŞYA TAŞIMA PROSEDÜR VE KURALLARI

Her türlü acil durumun üstesinden gelebilecek uzman personel ve güvenlik personeline sahibiz, aynı zamanda nakliye sırasında eşyalara herhangi bir zarar gelmemesi için gereken tüm önemleri alıyoruz.

Müşterilerimize bölgesel özel güvenlik personeli hizmeti almalarına imkan sağlıyoruz.

Taşınan eşyaların yağmura, toza, güneşe, suya ve yağma durumlarına karşı uygun şekilde sigortalı olarak korunmasını sağlıyoruz.

Personelimiz yükleme ve boşaltma sırasında cıvata, küçük parçaların ve diğer araç aksesuarlarının eşyalara zarar vermemesi için gerekli güvenlik önlemlerini alır.

Kamyonlarımızın üst bölgelerde yer alan güvenlik için yapılmış özel kemerler sayesinde eşyalar sabitlenerek hareket etmelerine ve eşyaların kırılmalarına engel olunur. Bu hizmeti müşterilerimize tamamen ücret olarak sağlıyoruz.

Evcil hayvanlar için araçta gerekli olan yerler belirlenmiştir. Böylece evcil hayvanlar da ekstra dikkatle alınmakta ve istenilen yere güvenli bir şekilde ulaşmaktadır.

Nakliye sırasında eşyaların güvenliğini sağlamak amacıyla mobilya ve diğer değerli eşyaları çizilmelere ve hasarlara karşı korumak için tasarlanmış havalı poşetler ve plastik koruyucular kullanıyoruz. Ayrıca ihtiyacınız olacağını düşündüğümüz için araçlarımızda karton kutular tutuyoruz.

Çift kapılı araçlarımız sayesinde eşyaları kolayca ve hızlı bir şekilde yüklüyoruz.

Sorunsuz Nakliyat
Güvenli Taşımacılık

Türkiye'de Bir İlke İmza Atıyoruz!!!

Çok Yakında Cep Telefonu Uygulamamız ile Sizlerin Yanınızdayız.